Wirtualna tablica pamięci

tonąca Cyranka
Tonąca Cyranka

NORDSEE MEMORIAL

Wirtualna tablica pamięci o tych co zginęli na morzu

 

Dopisz nazwisko do listy

Tadeusz KrancM/V CZARLIE7.05.1905
Mamert StankiewiczM/S PIŁSUDSKIM. Pólnocne26.11.1939
Aleksy Leszek Krąkowski – kpt. mar., II of. mech.ORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Edmund Domicz – st. bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Jan Hojło – st. bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Władysław Jarczyński – st. bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Mieczysław Kołakowski – st. bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Wacław Perkowski – st. bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Michał Wojdyło – st. bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Stefan Baumert – bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Wiktor Borek – bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Kazimierz Januszewski – bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Jerzy Jurkowski – bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Józef Kucharski – bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Józef Kurek – bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Stanisław Leszczyński – bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Józef Pniak – bosmanORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Józef Borkowski – bosmanmatORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Kazimierz Dmochowski – bosmanmatORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Wacław Kamiński – bosmanmatORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Józef Łuszczewski – bosmanmatORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Marcin Łyskawa – bosmanmatORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Stanisław Mejdus – bosmanmatORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Paweł Noga – bosmanmatORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Dominik Żyźniewski – bosmanmatORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Jan Adamczyk – matORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Jan Bednarz – matORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Edmund Bielak – matORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Edward Czechowski – matORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Tadeusz Dwornicki – matORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Stefan Köhna – matORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Ryszard Książonek – matORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Franciszek Pauka – matORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Roman Press – matORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Jerzy Skorski – matORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Stanisław Zegartowski – matORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Władysław Zieliński – matORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Henryk Boryczko – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Wacław Cytowicz – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Tadeusz Dziak – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Jan Fornalik – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Jerzy Głażewski – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Władysław Głowacki – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Tadeusz Górzycki – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Władysław Kostecki – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Edward Kubalski – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Mieczysław Materka – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Piotr Misztal – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Zdzisław Owczarek – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Tadeusz Podstolak – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Stanisław Ruszkiewicz – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Józef Więzewski (?) – st. marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Leon Chylewski – marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Teodor Ebertowski – marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Zbigniew Gąsiorowski – marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Kazimierz Major – marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Zygmunt Muchar – marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Jan Nowak – marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Bronisław Peissert – marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Jan Sejbuk – marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Józef Szwechtowicz – marynarzORP GROMM. Północne pod Narwikiem68° 27′ 43.86″ N 17° 26′ 35.04″ E5.04.1940
Jan Grudziński kmdr ppor.– dowódcaORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Józef Adamowicz bosmanORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Edmund Brocki podchorążyORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Jan Brzęczka bosmanORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Franciszek Chojecki st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Paweł Czopp matORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Wiktor Dąbrowski bosmanORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
chorąży mar. Wacław FoterekORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Alojzy Gettka st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Paweł Giełdoń bosmanORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Paweł Górny matORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Henryk Grabowski st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Roman Hagno st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Wacław Halaczek matORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Wojciech Hetman bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Wiesław Jakubowski st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Stefan Janaszek matORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Józef Jarmuż st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Roman Jasiński st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Aleksander Kamecki bosmanORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Henryk Kamiński porucznik mar.ORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Józef Kapuściński matORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Jan Kasprzak bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Zbigniew Kawa marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Józef Kłosowicz st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Henryk Kotecki st.bosmanORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Julian Kozowy bosmanORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Emil Krystek st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Maksymilian Rudolf Kühn st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Edmund Leśniak bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Kazimierz Mazurkiewicz st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Mariusz Mączarski st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Marian Tadeusz Mokrski por. mar.ORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Zdzisław Mońko st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Stanisław Mucha bosmanORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Władysław Narkiewicz st. bosmanORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Zygmunt Nowak st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Jan Olejnik bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Leonard Palowicz st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Andrzej Piasecki kapitan mar.ORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Teofil Piechota bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Jan Piegza bosmanORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Teodor Pokrywka bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Józef Prociuk marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Bronisław Prokudowicz bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Tomasz Prządka bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Henryk Rebizant matORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Florian Roszak kapitan mar.ORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Stanisław Samotus bosmanORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Julian Skarbek bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Jerzy Sosnowski porucznik mar.ORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Zygmunt Sosnowski bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Józef Stelmaszyk chorąży mar.ORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Ignacy Świebocki bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Jan Szal st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Wacław Szubert bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Jan Torbus bosmanmatORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Stanisław Uliczny marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Zdzisław Wilwer matORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Piotr Jan Zydroń st. marynarzORP ORZEŁM. Północne Skagerak25.05.1940
Ignacy RogowskiS/Y BIESZCZADY9.02.1943
Alfons MałolepszyORP GARLAND7.06.1943
Stanisław BrychcyORP ORKANPółn. Atlantyk7.06.1943
Adolf SłoniarzORP ORKANPółn. Atlantyk8.10.1943
Beniamin HorbaczewskiORP ORKANPółn. Atlantyk8.10.1943
Lucjan PulsakowskiORP ORKANPółn. Atlantyk8.10.1943
Antonii ZawadzkiORP ORKANPółn. Atlantyk8.10.1943
Eryk SopoćkoORP ORKANPółn. Atlantyk8.10.1943
Józef SiemaszkiewiczS/S BRDA8.10.1943
Kazimierz BednarskiM/S KRONOS6.07.1945
Wanda Biernackas/y POŚWISTZatoka Gdańska7.03.1948
Anna Potulickas/y POŚWISTZatoka Gdańska7.03.1948
Magdalena Zakrzewskas/y POŚWISTZatoka Gdańska3.07.1948
Jerzy Kawałkowskis/y POŚWISTZatoka Gdańska3.07.1948
Zygmunt PalakM/S ATLAS7.12.1950
Aleksander JabłońskiS/T CZUBATKA10.05.1955
Edward KreftaS/T CZUBATKA10.05.1955
Henryk MuchaS/T CZUBATKA10.05.1955
Jan GajorM/T CZUBATKA10.05.1955
January ErbelS/T CZUBATKA10.05.1955
Jerzy RutkowskiS/T CZUBATKA10.05.1955
Józef BeczałaS/T CZUBATKA10.05.1955
Lucjan RybarczykS/T CZUBATKA10.05.1955
Mikołaj KołodziejS/T CZUBATKA10.05.1955
Stanisław DrucisS/T CZUBATKA10.05.1955
Stanisław StacharaS/T CZUBATKA10.05.1955
Tadeusz PoklegowskiS/T CZUBATKA10.05.1955
Władysław DziudzioS/T CZUBATKA10.05.1955
Mieczysław ZielińskiM/T GOPŁO10.05.1955
Henryk MastynaDAR 1154.10.1956
Albin StrugałaS/T CYRANKA4.10.1956
Aleksander MakowskiS/T CYRANKA4.10.1956
Ignacy MalawskiS/T CYRANKA4.10.1956
Marian KudłaS/T CYRANKA4.10.1956
Marian SnopekS/T CYRANKA4.10.1956
Mieczysław SeryłoS/T CYRANKA4.10.1956
Stanisław GórskiS/T CYRANKA4.10.1956
Waldemar LisickiS/T CYRANKA4.10.1956
Włodzimierz JasińskiS/T CYRANKA4.10.1956
Zygmunt SzymańskiS/T CYRANKA4.10.1956
Antoni ŻelaznyS/T CYRANKA4.10.1956
Franciszek ZawadzkiM/S WIDNICA27.07.1957
Szczepan ŻebraM/S ENERGETYK21.08.1959
Antoni RadziukiewiczGDY 2293.12.1961
Edward CierpiszGDY 2293.12.1961
Edward WalczakGDY 2293.12.1961
Gerard KomkowskiGDY 2293.12.1961
Henryk FilarskiGDY 2293.12.1961
Jerzy CwielGDY 2293.12.1961
Stanisław KaczmarekGDY 2293.12.1961
Stanisław TyskaGDY 2293.12.1961
Zbigniew BandurskiGDY 2293.12.1961
Roman ZadrożnyGENERAŁ PRYDZYŃSKI3.12.1961
Antoni RybaczekM/T MAZUREK27.07.1963
Marek RomanowskiKuter Arki (KFK)Skagerrak1962
Jerzy JarońS/T NIDA1962
Marian FormelaM/T MAZUREK27.07.1963
Klemens KitowskiM/T ORKA27.07.1963
Józef HuleckiS/S KIELCE27.10.1963
Ludwik ŁukasiewiczWŁA 135.12.1963
Antoni StykM/S NYSA10.01.1965
Edmund StachowiakM/S NYSA10.01.1965
Gustaw GomułkaM/S NYSA10.01.1965
Henryk JońskiM/S NYSA10.01.1965
Jan SzczęsnyM/S NYSA10.01.1965
Jan UrbańskiM/S NYSA10.01.1965
Jerzy PieperM/S NYSA10.01.1965
Ludwik KoniecznyM/S NYSA10.01.1965
Roman KrzoskaM/S NYSA10.01.1965
Tadeusz OsieckiM/S NYSA10.01.1965
Henryk SikucińskiM/S PARIS10.01.1965
Jerzy SawickiM/S ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE8.04.1966
Ireneusz DrewnikowskiM/T WSPÓŁPRACA9.05.1966
Czesław SuczarzewskiS/S OPOLE11.08.1966
Romuald SobczakM/S NOWY SĄCZ20.11.1966
Stanisław LemkeM/T BONITO5.08.1968
Wacław FlurdaM/S TERN27.11.1969
Mieczysław EjsmontS/Y POLONIA1.01.1970
Piotr EjsmontS/Y POLONIA1.01.1970
Wojciech DabrowskiS/Y Polonia1.01.1970
romanS/Y RACZYŃSKI II1.01.1970
Ryszard GutM/T LIKOMUR20.05.1970
Zygmunt KonopkaM/T ORKA22.01.1971
Alfred BuntiłowM/T LIKOSAR1.07.1971
Marian MolikS/S ZAGŁOBA25.06.1972
Władysław Hetmańczykm/t „Columba”łowiska afrykańskie31.12.1972
Karol UrbaśM/S ZAGŁĘBIE MIEDZIOWE26.12.1974
Stefan Fijałkowskim.t. NeptunLabrador1975
Edmund KrepielS/S KASZUBY10.01.1975
Błażejewski StanisławS/T BRDAHanstholm, rozbicie o falochron10.01.1975
Kaczmarczyk StanisławS/T BRDAHanstholm, rozbicie o falochron10.01.1975
Krajniak AntoniS/T BRDAHanstholm, rozbicie o falochron10.01.1975
Krepel EdmundS/T BRDAHanstholm, rozbicie o falochron10.01.1975
Łagus TadeuszS/T BRDAHanstholm, rozbicie o falochron10.01.1975
Matuszak EugeniuszS/T BRDAHanstholm, rozbicie o falochron10.01.1975
Rusiłowicz WacławS/T BRDAHanstholm, rozbicie o falochron10.01.1975
Sadowski MieczysławS/T BRDAHanstholm, rozbicie o falochron10.01.1975
Soja MieczysławS/T BRDAHanstholm, rozbicie o falochron10.01.1975
Stajszczyk HieronimS/T BRDAHanstholm, rozbicie o falochron10.01.1975
Wisniewski CzesławS/T BRDAHanstholm, rozbicie o falochron10.01.1975
Włodzimierz SokołowskiM/S ZIEMIA KRAKOWSKA19.04.1975
Krzysztof WiszniewskiM/S GÓRNY ŚLĄSK12.05.1975
Bogdan PolakiewiczS/Y JANOSIK58°48N, 010°42E16.09.1975
Ewa WiercińskaS/Y JANOSIK58°48N, 010°42E16.09.1975
Krzysztof FuksS/Y JANOSIK58°48N, 010°42E16.09.1975
Małgorzata ModzelewskaS/Y JANOSIK58°48N, 010°42E16.09.1975
Ryszard WolnaraS/Y JANOSIK58°48N, 010°42E16.09.1975
Włodzimierz PstrągowskiS/Y JANOSIK58°48N, 010°42E16.09.1975
Alfred LeśniakS/Y POLONIA16.09.1975
Leonid CybulskiM/S DUNAJEC20.02.1976
Krzysztof KluczyńskiM/T GOPŁOBAŁTYK21.03.1976
Roman KwiatkowskiM/T KASZALOT21.03.1976
Stanisław LużyńskiM/S JELENIA GÓRA11.06.1976
Feliks Brzozowski3.03.1977
Stanisław KlimekM/T SEJWAL7.08.1977
hhM/S HALNIAK10.10.1977
Krzysztof ŁąskiM/S JOHANNA KATHRINA11.05.1978
Józef TomaszekM/T MAZUREK11.06.1978
Stefan ŁukawskiM/T CYRANKA24.03.1979
Stanisław KałkaM/S HARMATTAN22.06.1979
Kazimierz BroniewskiM/S GDYNIA28.08.1979
Marian MasnyM/S KRAB19.10.1979
Czesław GogołkiewiczS/Y RACZYŃSKI II26.11.1980
Rene Sorbastatek26.11.1980
Antoni KrześniakM/S BIRKENWALD4.04.1981
Edward ChodukiewiczUST 11516.12.1982
Andrzej MisiewiczM/T ATHENIAN HARMONY18.12.1982
Jerzy RybakM/S KUJAWY20.01.1983
Adam GrzybekM/S JELENIA GÓRA21.02.1983
Leszek LichockiGDY 22912.04.1983
Maciej S.SajewiczM/T ATHENIAN VENTURE21.12.1983
Romuald SzymanowiczM/S ZIELONA GÓRA14.01.1984
Wojciech SzczepańskiM/T ADUARIUS26.06.1984
Czesław IdżkowskiŁEB 3023.08.1984
Stanisław MakiełaM/S WARYŃSKI13.11.1984
Stanisław Makiełam/v TERNok. Casablanki13.11.1984
Kazimierz BakalarskiM/S JACEK MALCZEWSKI22.12.1984
Andrzej GrzybekM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Edmund BuchwaldM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Krzysztof ZagrobelnyM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Marek PilichowskiM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Roman HorodeckiM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Tadeusz JagiełłoM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Waldemar ŁyszkowskiM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Wiktor JakuniecM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Wiktor SzychowskiM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Wojciech BłażejowskiM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Zbigniew TalskaM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Leszek MatarewiczM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Maciej GuździołM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Marian KwiatkowskiM/S BUSKO ZDRÓJ8.02.1985
Mirosław KrecielewskiM/S CHROBRY8.02.1985
Karol ŁopińskiM/S BUSKO ZDRÓJ2.08.1985
Andrzej MalarczykM/S LADY RHODOA16.09.1985
Telesfor DarulM/T BONITO11.04.1986
Edward KoćciołekM/T CARNELA11.04.1986
Sylwester PiaseckiM/T CYRANKA14.01.1988
Henryk MachM/S AVAJ18.03.1988
Waldemar DmowskiM/S AVAJ18.03.1988
Zbigniew WięckowskiM/S AVAJ18.03.1988
Henryk MachM/S AVAJ18.03.1988
Alfons RejmusM/S AVAJ18.03.1988
Henryk MachM/S BARBARA18.03.1988
Andrzej Szukalski 22-04-1988M/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Bogdan KrasońM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Edwarda UrbanowiczM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Gerard PlichtaM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Hanka JezierskaM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Henryk OlekM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Jadwiga SzulkowskaM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Jan MączkaM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Jan SobońM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Jan SzczęsnyM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Krzysztof KoniecznyM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Marek UmięckiM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Maria PasławskaM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Michalina KrasońM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Mieczysław BoguszM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Mieczysław BrekiewiczM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Ryszard LipowskiM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Tadeusz JezierskiM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Tadeusz WojciechowskiM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Włodzimierz PasławskiM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Zbigniew JurszoM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Czesław SzulkowskiM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Eugeniusz BednarskiM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Henryk MazurowskiM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Jerzy SałamachaM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Ryszard StelmaszykM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Ryszard UrbanowiczM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Stefan JaskowskiM/T ATHENIAN VENTURE22.04.1988
Waldemar PawłowskiM/T BARAKUDA22.04.1988
Andrzej RząsaM/S SCAN PARTNER17.05.1988
Franciszek MikicinM/S SCAN PARTNER17.05.1988
Henryk BiałąsikM/S SCAN PARTNER17.05.1988
Jan PaszkowskiM/S SCAN PARTNER17.05.1988
Mirosław FlisM/S SCAN PARTNER17.05.1988
Wacław StogowskiM/S SCANTRADER17.05.1988
Władysław HomaloM/T KORS25.05.1988
Henryk MarcinkowskiM/S LADY RHODOA23.06.1988
Jacek KowackiM/S LADY RHODOA23.06.1988
Piotr TrzcińskiM/S MANHATTAN QUEEN23.06.1988
Adam KlomanM/T AOUILA3.10.1988
Bogusław RetzeM/T SÓJKA15.12.1988
Andrzej KacperskiM/S KRONOS1.02.1989
Edmund DudekM/S KRONOS1.02.1989
Hieronim CiepluchaM/S KRONOS1.02.1989
Jan DomagalskiM/S KRONOS1.02.1989
Jan SitkoM/S KRONOS1.02.1989
Jan SobierajM/S KRONOS1.02.1989
Janusz KostrzewaM/S KRONOS1.02.1989
Maciej SokołowskiM/S KRONOS1.02.1989
Sławomir GuzikM/S KRONOS1.02.1989
Stanisław WlazłoM/S KRONOS1.02.1989
Tadeusz MaciejewskiM/S KRONOS1.02.1989
Zdzisław GierszalM/S KRONOS1.02.1989
Wenacjusz Marek SmolikM/S KUDOWA ZDRÓJ1.02.1989
Zygmunt CzuryłoM/S ROZTOCZE9.03.1989
Zbigniew KubiszynM/S NYSA6.01.1990
Marek Antoni KrasowskiM/V WOODSTONE20.01.1990
Jan KuliniczM/S SCANTRADER11.02.1990
Jerzy HajskiM/S SCANTRADER11.02.1990
Jerzy KorbutM/S SCANTRADER11.02.1990
Ryszard KołowieckiM/S SCANTRADER11.02.1990
Franciszek JenszM/S SHIPBROKER11.02.1990
Witold DziokM/S MAZURY14.08.1990
Krzysztof DrażanORP GARLAND1.04.1991
Tomasz SelerskiM/S ZAWIERCIE15.07.1991
Józef GalaM/S SCAN PARTNER10.08.1991
Zdzisław BiałaszczykM/S ZIEMIA OPOLSKA27.10.1991
Piotr KonarskiM/S KAMILLA19.07.1992
Robert SawickiM/S KOPALNIA JASTRZĘBIE19.07.1992
TOMASZ BRUDNICKIMF Jan HeweliuszM. Bałtyckie14.01.1993
Barbara ZaborskaT/F JAN HEWELIUSZ54°36′26.7″N 14°13′10.6″E14.01.1993
Bo KarlssonT/F JAN HEWELIUSZ54°36′26.7″N 14°13′10.6″E14.01.1993
Istvan SmallT/F JAN HEWELIUSZ54°36′26.7″N 14°13′10.6″E14.01.1993
Johan LenartssonT/F JAN HEWELIUSZ54°36′26.7″N 14°13′10.6″E14.01.1993
Karl EihertT/F JAN HEWELIUSZ54°36′26.7″N 14°13′10.6″E14.01.1993
Kiell HakanssonT/F JAN HEWELIUSZ54°36′26.7″N 14°13′10.6″E14.01.1993
Lajos BalazsT/F JAN HEWELIUSZ54°36′26.7″N 14°13′10.6″E14.01.1993
Michalv VargaT/F JAN HEWELIUSZ54°36′26.7″N 14°13′10.6″E14.01.1993
Paweł SobocińskiT/F JAN HEWELIUSZ54°36′26.7″N 14°13′10.6″E14.01.1993
Teresa SienkiewiczT/F JAN HEWELIUSZ54°36′26.7″N 14°13′10.6″E14.01.1993
Władysław PółtorakT/F JAN HEWELIUSZ54°36′26.7″N 14°13′10.6″E14.01.1993
Małgorzata GajowskaT/F JAN HEWELIUSZ54°36′26.7″N 14°13′10.6″E14.01.1993
Józef FijałkowskiM/S KOPALNIA ZOFIÓWKA12.02.1993
Edward SokółM/S NAGOS25.05.1993
Zdzisław PopielaM/S NIMFA26.05.1993
Zbigniew FrydryszakM/S RONIEC2.12.1993
Józef RogiewiczM/S SHIPBROKER13.03.1994
Zdzisław DurajM/S SHIPBROKER13.03.1994
Tomasz ŚwierkowskiM/S STOCZNIOWIEC13.03.1994
Kazimierz PytkowskiM/T AMARYL30.12.1994
Janusz BuchajczykM/T KRĘPINA31.12.1994
Antoni WilińskiN/V ANDREASY20.07.1995
Ryszard SzewczykM/S KAMILLA26.06.1996
Jarosław AndrzejewskiM/S DALMOR29.06.1996
Aleksander BylewskiM/S NAGOS17.11.1996
Stanisław ProcheraLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
ARCISZEWSKI Eugenieuz: masterLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
BEMOWSKI Kazimierz: motor manLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
CZYSZCZON Rafal: Able-BodiedLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
CZECH Janusz: third engineerLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
DYKOWSKI Andrzej: chief officerLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
GRZADZIELA Boleslaw: chief engineerLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
HOLI WieslawLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
JANDECZKO Adam: able bodiedLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
KOBRYN Waldemar: cookLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
MIEGON Wojciech: radio officerLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
PAZDZIORNY BoguslawLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
STOCKI Mieczylaw:Leros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
SZYMANSKI Tadeuss: motor manLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
SZYMKOWIAK Antoni: third officerLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
TASZAREK AndrzejLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
TREBACZ JerziLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
UZDROWSKI HenrikLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
WROBEL KrzysztofLeros StrenghtM. Północne58°54’N 04°39’E8.02.1997
Bogusz ArturS/Y BIESZCZADYM. Pólnocne56°36’04 N 7°29’07 E10.09.2000
Bruś TomaszS/Y BIESZCZADYM. Pólnocne56°36’04 N 7°29’07 E10.09.2000
Jakubiszyn ArkadiuszS/Y BIESZCZADYM. Pólnocne56°36’04 N 7°29’07 E10.09.2000
Łuczak LechS/Y BIESZCZADYM. Pólnocne56°36’04 N 7°29’07 E10.09.2000
Makowski RafałS/Y BIESZCZADYM. Pólnocne56°36’04 N 7°29’07 E10.09.2000
Malinowski TomaszS/Y BIESZCZADYM. Pólnocne56°36’04 N 7°29’07 E10.09.2000
Romaniuk PawełS/Y JANOSIKM. Pólnocne58°48N, 010°42E10.09.2000
Krzysztof Andrzej BubenNORTHUMBRIA LASS15.01.2002
Krzysztof SkorupskiSallie KnutsenM. Północne/Mongstad2.10.2005
Janusz Jan Kopytowski – kapitanS/Y WAHINE IIM. Północne20.09.2010
Marek MaciejewskiS/Y WAHINE IIM. Północne20.09.2010
Tadeusz Połećm/s BełchatówHamburg18.12.2010
Paweł Chruściński, Kapitanm/v CEMFJORDM. PółnocneCiśnina Pentland02 stycznia 2015
Roman TamasPierwszy mechanikm/v CEMFJORDM. Północne,Ciśnina Pentland02 stycznia 2015
Jarosław Orłow, Pierwszy oficerm/v CEMFJORDM. Północne,Ciśnina Pentland02 stycznia 2015
Artur Podrażka, marynarzm/v CEMFJORDM. Północne,ciśnina Pentland02 stycznia 2015
Tomasz Kwiatkowski, marynarzm/v CEMFJORDM. PółnocneCiśnina Pentland02 stycznia 2015
Henryk Dubanowski marynarzm/v CEMFJORDM. PółnocneCiśnina Pentland02 stycznia 2015
Artur Węgorek kucharzm/v CEMFJORDM. PółnocneCiśnina Pentland02 stycznia 2015
imię i nazwiskoM/SakwenWspółrzędne geograficzne miejsca zatonięciadata
Crowlista statku m/v Cemfjord za http://naszestrony.co.uk/uk/wielka-brytania/5706-pelna-lista-nazwisk-zalogi-statku-cemfjord.html#
Bardzo proszę o nadsyłanie kolejnych nazwisk wg wzorca powyżej w komentarzach do tej strony.